Dārza darbi, apzaļumošana
RU  LV

Apzaļumošana

 

Kurš gan no mums nesapņo dzīvot brīnišķīgas ainavas ielokā, katru dienu baudīt svaigu gaisu, klausīties ūdens burbuļošanu un putnu dziesmas? Iegūt visas šīs priekšrocības, ko sniedz pārdomāti un prasmīgi izstrādāta ainava, Jūs varat, vēršoties pēc palīdzības pie mūsu firmas speciālistiem. Mēs palīdzēsim Jums nevis vienkārši iekopt Jūsu vasarnīcas vai piepilsētas zemes gabalu, bet gan uzburt īstu pasaku, kurā dzīvosiet Jūs un Jūsu ģimene.

Ainavu arhitektūra - tā ir mākslīgi veidota kādas teritorijas ainava, izstrādāta tieši Jūsu zemes gabalam, kuras radīšanā neatkārtojamā kompozīcijā un proporcijās tiek izmantoti dzīvās un nedzīvas dabas elementi. Teritorijas labiekārtošanas pamata uzdevums ir estētiski pievilcīga apkārtnes ainava. Tomēr nedrīkst aizmirst arī par radītās ainavas arhitektūras praktisko pusi, kam jāizpaužas zemes gabala labiekārtošanas un apzaļumošanas darbu raksturā, izstrādājot apkārtnes funkcionalitāti. Apkārtnei jābūt ne tikai skaistai, bet arī jāsniedz pietiekošas ērtības saimniekiem. Tāpat nevajadzētu aizmirst, ka sakopta un labiekārtota teritorija ievērojami paaugstina Jums piederošā īpašuma vērtību. Tāpēc pieejai teritorijas labiekārtošanai vajadzētu būt kompleksai, ņemot vērā ne tikai estētiskos, bet arī praktiskos apsvērumus. Tieši šādu pieeju piedāvā mūsu firmas darbinieki, īstenojot plaša spektra darbus harmoniskas vides radīšanai Jūsu mājai piegulošajā zemes gabalā.

Mūsu piedāvātajā pakalpojumu klāstā ietilpst gan ūdenskritumu ierīkošana, mākslīgo kalnu un dažādu ziedošu dārzu izveide, kā arī citi apzaļumošanas veidi, tajā skaitā arī izmantojot dižstādus. Īpašu uzmanību mēs veltam kvalitatīvu drenāžas sistēmu ievilkšanai un automātisko laistīšanas sistēmu uzstādīšanai. Bet šis ne tuvu nav viss mūsu darbību uzskaitījums, kurus mēs veicam, lai labiekārtotu teritoriju  un izkoptu to atbilstoši saimnieku vēlmēm. Šobrīd mūsu pakalpojumus izmanto kā privātpersonas, tā arī valsts iestādes. Mums ir individuāla pieeja katram klientam, kas nodrošina optimālāko rezultātu estētisko un praktisko mērķu sasniegšanā katrā atsevišķajā gadījumā.

Viens no mūsu pieprasītākajiem pakalpojumiem ir dižstādu stādīšana. Ja Jūs vēlaties savā zemes gabalā ziedošu dārzu, kurš Jūs priecētu ne tikai ar savu skaistumu, bet arī ar bagātu ražu, bet trūkst laika un padoma šīs ieceres īstenošanā, mēs ar prieku Jums palīdzēsim īstenot dzīvē Jūsu sapņus. Mūsdienās nav nepieciešams gaidīt vairākus gadus, kamēr no maziem stādiņiem izaugs lieli augi - mūsu piedāvātie dižstādi palīdzēs izveidot pilnvērtīgu, ziedošu dārzu neticami īsā laikā. Dižstādu stādīšana ir salīdzinoši jauna sfēra ainavu arhitektūras jomā mūsu valstī, tomēr mums jau ir nozīmīga pieredze šajā jomā, un Jūs varat būt pārliecināts, ka mūsu stādītie koki un krūmi kļūs par īstu Jūsu dārza rotu. Šobrīd interese par ainavu arhitektūru ir nebijusi augsta, un lielākā daļa mūsu klientu skaidri zina, ko tie vēlas redzēt savā dārzā. Mēs palīdzēsim Jums īstenot dzīvē jebkuras Jūsu fantāzijas. Ja Jūs gribat izdaiļot savu dārzu ar nelieliem dekoratīviem augiem vai radīt vēl nebijušu kalnu vai mākslīgo ūdenskritumu, Jums patīk stingras un simetriskas formas vai brīva, dabiska ainava- Jums atliek tikai izteikt visas šīs savas vēlmes mūsu speciālistiem, kuri tās īstenos. Mēs izveidosim projektu pēc Jūsu gaumes un vēlmēm, kas pilnā mērā ies mūsu izveidotajā ainavā un kurā Jūs nepieciešamības gadījumā noteikti varēsiet veikt izmaiņas. Mūsu radītās ainavas ir kvalificētu speciālistu un klientu kopīgas sadarbības auglis, ar ko pēc tam droši var lepoties, izrādot ar gaumi izveidoto dārzu, kurš ieskaus Jūsu māju un leposies ar lieliski realizētu dzīvās un nedzīvās dabas harmonijas mākslu.

Mēs garantējam ne tikai pastāvīgu mūsu veikto darbu kvalitātes kontroli, bet arī pieejamas mūsu pakalpojumu cenas. Mēs esam pārliecināti, ka ar mūsu palīdzību Jūs varēsiet izveidot tieši tādu ainavu, par kādu jau sen esat sapņojis. Un mūsu darba kvalitāte ļaus Jums baudīt pēc Jūsu gaumes un vēlmēm radīto ainavu vēl daudzus gadus.

 

apzalumosansa10_120   apzalumosana2_120  apzalumosana4_120  apzalumosana11_120 

 apzalumosana7_120  apzalumosana1_120  apzalumosana5_120  apzalumosana6_120  

8_120  9_120  apza316umoana_007_120  apza316umoana_010_120 

apza316umoana_012_120      mucinieki_050_120 

mucinieki_052_120  mucinieki_053_120  egle_120 


   


 

Copyright 2010 SIA Koku Serviss
Developed by Designstudio
PULS.LV Professional rating system Latvijas Reitingi www.tanks.lv/PageRank - Google PageRank