Montāžas un demontāžas darbi
RU  LV

 

Rūpnieciskais alpīnisms.

  Ja Jūs atrodaties mūsu mājas lapā, tātad interesējaties par rūpnieciskā alpīnisma pakalpojumiem. Tie ir tādi pakalpojumi augstumā kā šuvju hermetizācija, kravu pacelšana, reklāmas montāža, fasāžu remonts, logu mazgāšana, šuvju aizdare, fasāžu mazgāšana u.c. darbi. Rūpniecisko alpīnismu pielieto tad, kad nepieciešamas izpildīt darbus ātri un kvalitatīvi, un kad nav iespējams nepieciešamos darbus veikt ar pacēlāja vai stalažu palīdzību. Pie tam šādu papildierīču izmantošana ir vēl dārgāka par speciālista pakalpojumiem. Ar kvalificētām rūpnieciskā alpīnisma metodēm var veikt dažādus celtniecības darbus: materiālu salaiduma vietu hermetizāciju, starppaneļu šuvju aizdari un hermetizāciju.

   Pēdējā laikā parādās arvien vairāk celtņu ar modernām, stilīgām fasādēm. Taču, lai šāda fasāde kalpotu pēc iespējas ilgāk, tam nepieciešama pastāvīga un laicīgi veikta fasādes apkope. Visbiežāk ir jāmazgā tieši logi. Pat visskaistākā ēka, kuras fasāde veidota no mūsdienīgiem un kvalitatīviem materiāliem, izskatīsies veca un noplukusi, ja logi ir netīri.Tāpēc logu mazgāšana ir viens no vispieprasītākajiem pakalpojumiem. Periodiski apkopi prasa arī pati fasāde. Pēc pasūtītāja vēlmes mūsu speciālisti var veikt arī fasāžu tīrīšanu un mazgāšanu.

   Kvalitatīvi izpildīt sarežģītus darbus augstumā var tikai īpaši apmācīti cilvēki, kuriem ir rūpnieciskā alpīnisma iemaņas. Rūpnieciskā alpīnisma speciālisti palīdzēs Jums atrisināt visas problēmas, kas saistītas ar fasāžu remontu un logu ar vitrāžām mazgāšanu, kā arī veikt citus ar fasāžu apkopi saistītus darbus. 

   Bez tam mēs varam piedāvāt arī tādus pakalpojumus kā āra reklāmu montāžu un nolietotu konstrukciju demontāžu  no augstceltnēm, tiltiem un citām celtnēm. Visus darbus mūsu speciālisti veic ātri, kvalitatīvi un noteiktajos termiņos. Netērejiet velti savu laiku un naudu- vērsieties mūsu firmā pēc palīdzības. Mēs palīdzēsim Jums veikt jebkuras sarežģītības darbus augstumā!

Visbiežāk pieprasīto darbu augstumā saraksts:

* Montāžas un demontāžas darbi

* Logu mazgāšana

* Kondicionēšanas sistēmu uzstādīšana

* Fasāžu, metālkonstrukciju un pacēlāju krāsošana

* Jumtu notekūdeņu sistēmas remonts

* Metālkonstrukciju montāža augstumā

* Jumta seguma attīrīšana no sniega un apledojuma

* Bīstamu koku zāģēšana un kronēšana

* Elektromontāžas darbi

* Fasāžu mazgāšana, tīrīšana un remonts

* Fasāžu krāsošana, špaktelēšana un citi apdares darbi

* Balkonu jumtu hidroizolācijas darbi


 74039419_120  2_120  3_120  4_120  big_dem3_120_02 

 

demkrust01_120

Copyright 2010 SIA Koku Serviss
Developed by Designstudio
PULS.LV Professional rating system Latvijas Reitingi www.tanks.lv/PageRank - Google PageRank