Koku gāšana
RU  LV

 

Jebkuras sarežģītības koku gāšana

Ja jūs meklējat "koku gāšana", „koku ciršana" un „nocirst , nogāzt koku", tad Jūs esat nonākuši pareizajā vietā.

 

 

Mūsu firma veic visa veida publisko un individuālo koku un apstādījumu sakopšanu, bet mūsu pamatnodarbošanās ir koku zāģēšana: sākot no parastiem gadījumiem, kad nepieciešams nozāģēt koku pilnībā līdz sarežģītākiem, kad kāda bīstama koka zāģēšanas laikā zemē nedrīkst nokrist pat vissīkākais zariņš.
Vai jūs nodarbojaties ar koku zāģēšanu? Kā nozāģēt koku? Vai jūs varat nozāģēt koku pie mājas? Cik maksā koka nozāģēšana? Kā pasūtīt koka nozāģēšanu?  Ar šādiem jautājumiem pie mums ik mēnesi vēršas desmitiem cilvēku.
Atbildam uz visiem šiem jautājumiem pēc kārtas:
Vai jūs nodarbojaties ar koku zāģēšanu?
               
Jā, kā jau tas tika minēts- tā ir mūsu pamatnodarbošanās.

Kā nozāģēt koku?

Ir vairāki veidi, kā nozāģēt koku, visvienkāršākais ir to nozāģēt pilnībā, bet tam visbiežāk trūkst vietas. Tāpēc vairākumā gadījumu koku nepieciešams zāģēt pa daļām, nozāģētās daļas metot zemē,  ja ir brīva vieta zem koka, vai arī nolaist nozāģētās daļas ar virvi,  ja koks atrodas elektrolīniju tuvumā vai virs zālāja. Šis ir ļoti īss koku zāģēšanas veidu apraksts, vairāk lasiet sadaļā tehnoloģijas.

Vai jūs varat nozāģēt kokus ēku tuvumā?
Jā, varam. Savā praksē mēs apvienojam klasiskās koku gāšanas metodes ar arborista - kokkopja metodēm un rūpniecisko alpīnismu, ļaujot vienkārši paveikt darbus,  ar kuriem nevar tikt galā parasts mežkopis un pat smagā tehnika.

Cik maksā koka nozāģēšana?
Pakalpojuma aptuveno cenu Jūs varat uzzināt pa telefonu un tam ir nepieciešams zināt koka sugu, augstumu, stumbra diametru un apkārtesošās vides iekārtojumu. Bet vairākumā gadījumu konkrētu cenu var noteikt tikai pēc koku apskates.

Kā pasūtīt koka nozāģēšanu? Vienkārši piezvaniet mums un mēs ieradīsimies Jums visizdevīgākajā laikā. Kontakti...

 

Copyright 2010 SIA Koku Serviss
Developed by Designstudio
PULS.LV Professional rating system Latvijas Reitingi www.tanks.lv/PageRank - Google PageRank